ردکردن این

سکس تراپیست در اصفهان

سکس تراپیست در اصفهان

سکس تراپیست در اصفهان، از جمله خدماتی است که توسط برخی از مشاورین روانشناس به زوجین ارائه می شود. این که چه زمانی نیاز به مراجعه به مشاوره جنسی در اصفهان داریم و یا این که در صورت داشتن مشکلات زناشویی، برای خدمات سکس تراپی در اصفهان به چه مجموعه ای مراجعه کنیم، سوالاتی هستند که در این زمینه برای افراد پیش خواهد آمد. روابط جنسی علاوه بر این که ریشه ای غریزی دارند، باید با هدف ایجاد استحکام رابطه و رویکردهای روانشناختی نیز مورد توجه قرار گیرند.

غریزی بودن برقراری رابطه جنسی، این اشتباه رایج را به ذهن افراد متبادر می کند که رفع این نیاز نیز مانند نیازهای بیولوژیکی دیگر به آموزش و دریافت راهنمایی، احتیاج نداشته و هر فردی پس از ازدواج میتواند به شکلی که دوست دارد این نیاز را تامین کند. در ادامه این مطلب به معرفی خدمات سکستراپی در اصفهان، که با نام های مشاوره جنسی و درمان مشکلات زناشویی در اصفهان نیز شناخته می شود، خواهیم پرداخت.

معرفی خدمات مشاوره جنسی در اصفهان

رابطه جنسی برای رفع نیازهای بیولوژیکی و روانی، یک تعامل دو طرفه است. رفع نیاز هر دو طرف در این رابطه، به یک میزان اهمیت خواهد داشت. آمارها و نتایج مطالعات بالینی صورت گرفته در این حوزه نشان دهنده این است که بسیاری از زوجین در این بخش از روابط خود دچار نارضایتی از طرف مقابل و مشکل هستند. این نارسایی و نارضایتی در هر سمتی از رابطه که وجود داشته باشد، باید با طرف مقابل در میان گذاشته و رفع شود.

انحرافات جنسی، بروز اختلالاتی مانند زود انزالی و عدم نعوظ در آقایان، و همچنین ویژگی هایی مانند سردی مزاج در خانم ها، از اصلی ترین عوامل بروز آسیب در روابط جنسی بین زوجین می باشد. البته همین اختلالات به همراه عدم تفاهمات و شکل گیری فانتزی های جنسی در افراد می تواند به عنوان نتایج این آسیب ها نیز معرفی شوند.

خدمات سکس تراپی در اصفهان و یا همان مشاوره جنسی، به افراد کمک خواهد کرد که با درکی بهتر از این نیاز در صدد رفع آن بر آیند. درمان این دسته از مشکلات زناشویی در اصفهان، یکی از خدمات بسیار ضروری برای زوجین بوده که با توجه به اهمیت رابطه جنسی برای ثبات و استحکام پیوند زناشویی اهمیت بالایی دارد.

تاثیر مشکلات زناشویی بر عدم پایداری رابطه

رابطه جنسی یکی از مهمترین ابعاد ازدواج می باشد، که در صورت بروز اختلال در آن، می توان گفت روابط حاکم در بین طرفین از استحکام بالایی برخوردار نیست. تاثیر نارضایتی های جنسی به قدری بر جوانب مختلف رابطه بالاست، که پس از گذشت مدتی از آن، یافتن ریشه اصلی اختلافات به کار بسیار دشواری تبدیل می گردد.

با استفاده از راهنمایی ها و تجربیات بهترین روانشناس اصفهان، خواهیم توانست به تمامی ابعاد این نیاز آگاه شده و به شکلی صحیح و با رضایت دو طرف آن را برطرف سازیم. روانشناسان و روانکاوان، ریشه بسیاری از سوء تفاهم ها و اختلافات بین زوجین، همچنین طلاق های عاطفی و جدایی های رسمی در بین افراد را، وجود همین بی توجهی ها در افراد می دانند.

در طرف مقابل می توان گفت، وجود یک رابطه جنسی سالم، به میزان بسیار زیادی بر تقویت یک رابطه زناشویی و تحکیم بنیان های خانواده موثر می باشد. سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که در صورت بروز این اشکالات در بین زوجین، چه راهکارهایی برای ترمیم این بخش از رابطه زناشویی وجود دارد و پاسخ استفاده از خدمات مشاوره جنسی در اصفهان است.

سکس تراپیست چه کسی است؟ (مشاور مشکلات زناشویی)

با توجه به مطالبی که بیان شد، سکس تراپی در اصفهان را می توان یکی از راه های جلوگیری از بروز مشکلات و نارضایتی های جنسی در بین زوجین معرفی نمود که با برگزاری جلسات مشاوره ای و بررسی علل پزشکی، روانی و فیزیکی، به حل مشکلات آنها می پردازد. همچنین سکس تراپیست در اصفهان نیز همان فرد متخصص و روانشناسی است که به عنوان مشاور جنسی در اصفهان، این خدمات را ارائه می دهد.

به جهت این که بخش عمده ای از روابط زناشویی و مشکلات مربوط به آن، متاثر از ریشه های روانی و ذهنی در افراد است، خدمات سکس تراپی می بایست از سوی یک متخصص روانشناس ارائه شود.

اصلی ترین رویکرد در این جلسات مشاوره جنسی، مانند دیگر انواع مشاوره، روانشناسی بر پایه گفتگو است. مهم ترین هدفی که میتوان برای مشاور مشکلات زناشویی در اصفهان (سکس تراپی) معرفی کرد، حل چالش های عاطفی و دستیابی به یک رابطه رضایت بخش برای طرفین است. در گذشته به دلیل نوع فرهنگ مردم، این موضوعات مسکوت واقع می شدند و وجود این اختلالات به بروز آسیب های دیگر منجر می شد. 

با ظهور روانشناسی در دهه های گذشته و شاخه بندی هایی که در این رشته تعریف شد، امروزه میتوان سکس تراپی را یکی از کاربردی ترین زیر مجموعه های مشاوره در جهان دانست. خوشبختانه این نوع درمان، مانند گذشته دیگر تحت تاثیر تابوهای فرهنگی، مفهومی عجیب و ناپسند ندارد، تا حدی که طبق آمارها بسیاری از اختلافات موجود بین زوجین با درمان مشکلات زناشویی در اصفهان از بین رفته است.

چه زمانی به مشاوره جنسی نیاز داریم؟

میزان رابطه جنسی در زوج هایی که سن آنها بین 23 تا 37 سال است، به صورت میانگین دو بار در هفته تعریف شده است. این مقدار برای زوج های بالاتر از این سن تا سنین میانسالی به حداقل یک مرتبه در هفته تبدیل می شود. یکی از نشانه هایی که بیانگر نیاز زوجین به مراجعه برای سکس تراپی در اصفهان است، سردی مزاج و وجود بی میلی به رابطه جنسی می باشد. گفتنی است، آمار بی میلی به سکس در بین زنان به میزان بیشتری مشاهده شده است.

بروز اختلالاتی مانند نعوظ مداوم و یا عدم نعوظ در مردان و همچنین زود انزالی در آنها یکی دیگر از این نشانه ها می باشد. بنابر گزارش هایی که به وسیله مطالعه و پژوهش های انجام شده در این زمینه ارائه شده اند، 43 درصد از زنان و 31 درصد از مردان در طول زندگی خود به صورت متوسط ، حداقل یک بار به انواع این نشانه ها دچار می شوند. عدم اعتماد به نفس در سکس، سرکوب های مداوم میل جنسی، ناتوانی در کنترل رفتارهای جنسی و همینطور افکاری که در زمینه های جنسی آزار دهنده هستند مانند خاطرات و … از عواملی هستند که موجب بروز این اختلالات و نیاز به استفاده از خدمات مشاوره جنسی در اصفهان می شوند.

نکته امید بخش این است که بسیاری از این محرک ها و مانع های روانی با دریافت مشاوره در این زمینه و روانکاوی هایی که به وسیله یک روانشناس متخصص انجام می شود، قابل کنترل می باشند. سکس تراپی در اصفهان به افراد کمک می کند که نوع مشکل خود را شناخته و به وسیله دانش پزشکی و روانشناسی آن را رفع کنند. با اطمینان می توان گفت، برخورداری از یک رابطه جنسی سالم و مطمئن، بسیاری از مشکلاتی که در زندگی های زناشویی سراغ داریم را رفع می کند.

چه فاکتورهایی بررسی می شود (سوالات مشاوره زناشویی)

همانطوری که در دیگر جلسات مشاوره ای، متخصصان حوزه سلامت روان به وسیله گفتگوی همدلانه، به کشف ریشه مشکل می پردازند، روانکاو و متخصص این کار، در جلسات سکس تراپی در اصفهان نیز، با فراهم آوردن محیطی امن، در ابتدا فشارهای ناشی از خجالت و احساس شرم را رفع کرده تا مراجعین بتوانند در فضایی صادقانه به بیان مشکلات خود و کوشش در جهت رفع آنها بپردازند.

در جلسات ابتدایی، سکس تراپیست در رابطه به دلایل نارضایتی افراد و همچنین نکات مربوط به موضوع می پردازد. در مراحل بعدی متخصص، از طریق گفت و شنود هدفمند و موثر به ارائه درمان مورد نیاز برای افراد خواهد پرداخت. این جلسات به عنوان حمایت و آموزش زوجین در راستای رسیدن به رابطه جنسی صحیح بر پایه رفع نیازهای هر دو طرف است. به طور کلی می توان گفت درمان مشکلات زناشویی در اصفهان یک رویکرد بیولوژیکی و روانشناختی تمرین محور است که برای درمان اختلالات احتمالی در طی فرایند رابطه جنسی مورد استفاده واقع می شود، که در آن از روش های شناختی-رفتاری و دیگر متدهای علمی استفاده می شود.

متخصص مشکلات زناشویی (سکس تراپیست) در اصفهان

خانم دکتر شقایق بازرگان را می توان به عنوان بهترین مشاور مشکلات زناشویی، و فعال در زمینه های مختلف روان درمانگری معرفی کرد. یکی از فعالیت های ایشان در دهه گذشته برگزاری کارگاه های بهبود روابط برای زوجین و آموزش مهارت های مورد نیاز برای تحکیم هرچه بیشتر این رابطه می باشد. سکس تراپی و یا مشاوره جنسی در اصفهان، یکی از تخصص های ایشان می باشد که همشهریان اصفهانی در صورت نیاز می توانند از آن استفاده کنند.

دکتر بازرگان، همچنین بهترین مشاور خانواده اصفهان بوده و در زمینه های دیگر مانند ازدواج و درمان اختلالات خلقی در انواع گوناگون (درمان وسواس و … ) نیز  مشاوره می دهند. ساکنین اصفهان برای دریافت نوبت جلسات حضوری، می توانند با شماره های درج شده در وب سایت تماس حاصل فرمایند.
سوالات متداول

به طور کلی زمانی که هر دو یا یکی از طرفین از رابطه جنسی خود راضی نباشد، نیاز به دریافت مشاوره جنسی می باشد. تفاوتی ندارد که این مسئله به چه دلیلی پیش آمده.

مشاوره های جنسی نیز مانند دیگر انواع مشاوره، گفتگو محور بوده و بر اساس داده های ارائه شده از سوی طرفین، راهکارهای متناسب برای رفع مشکلات جنسی ارائه می شود.