ردکردن این

مشاوره آنلاین رایگان

معرفی خدمات مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین روانشناسی از جمله خدمات ضروری در زندگی های امروزی است. استفاده از خدمات روانشناسی در انواع مختلف، به صورت مشاوره آنلاین رایگان، برای برخی از افراد که به هر دلیلی امکان مراجعه به روانشناس و یا مشاور را ندارند بسیار مناسب می باشد. خوشبختانه در سالهای اخیر، زیرساخت هایی برای ارائه مشاوره از طریق سامانه های برخط فراهم شده است، که میتوان از آنها در این جهت استفاده کرد. ارائه خدمات مشاور روانشناسی آنلاین، یکی از راهکارهایی است که با بکارگیری آن میتوان به شکلی حداکثری، از تمام ظرفیت های موجود، برای بالا بردن شاخص های سلامت روان در اجتماع استفاده کرد.

مشاوره های خانوادگی، شغلی و تحصیلی نمونه هایی از فعالیت های توانبخشی اجتماعی هستند، که با تنظیم عملکرد در جهت دستیابی به اهداف گوناگون، میتواند از بروز آسیب های احتمالی در روند رشد اجتماع جلوگیری کند. تمامی این مشاوره ها می توانند بر روی بستر اینترنت، بدون هیچ نیازی به مراجعه حضوری انجام گیرند. امروزه با توسعه و گسترش علم روانشناسی که در بستر تعاملات فرهنگی ایجاد شده است، نیاز به شناخت و تحلیل روانشناسانه به میزان بسیار زیادی افزایش یافته. بخش قابل توجهی از این نیاز، می تواند بر روی بستر اینترنت و شبکه های مجازی، در قالب مشاوره های آنلاین انجام گیرند. در ادامه این مطلب به مزایای استفاده از مشاوره آنلاین و معرفی بهترین روانشناس در اصفهان اشاره خواهیم کرد.

مشاوره رایگان اصفهان | دکتر شقایق بازرگان
مشاوره رایگان اصفهان | دکتر شقایق بازرگان

آیا مشاوره آنلاین روانشناسی برای همه موضوعات مناسب است

همه ما می دانیم که دریافت مشاوره و راهنمایی در هر کاری، میزان انتخاب های اشتباه را در طول مسیر بسیار کاهش می دهد. یکی از پیچیده ترین بخش های وجودی ما انسانها، روان و فعالیت های ذهنی ما است. پیچیدگی ذهن و روان بر روی رفتار انسان ها و تصمیماتی که اتخاذ می کنند نیز تاثیر خواهد داشت. بنابراین نیاز به دریافت راهنمایی در اتخاذ تصمیمات، بسیار نیاز اساسی و مهمی است. مشاوره آنلاین رایگان به افراد کمک خواهد کرد با به صورتی تسهیل شده اقدام به انجام این کار نمایند.

اما آیا این شکل از مشاوره برای تمامی موضوعات مناسب بوده و می توان از آن استفاده کرد؟ مسلما پاسخ منفی است. مشاوره آنلاین برای تشخیص برخی از مشکلات و راهنمایی های ساده مناسب بوده و نمی توان برای تصمیمات اساسی از آن استفاده نمود. بنابراین در مشاوره آنلاین سطح پاسخ داده شده به مخاطب، با مشاوره حضوری خیلی متفاوت است. اما برای افرادی که در بیان برخی از مسائل احساس شرم داشته و نمیتوانند به شکل کامل مسئله را بیان نمایند، استفاده از مشاوره روانشناسی آنلاین مناسب می باشد.

از طریق تماس آنلاین با یک مشاور خوب میتوانیم موضوعاتی مثل فاکتورهای کلی در مسائل روزمره را که ذهن ما با آنها محاصره شده است، در فضایی امن، مطرح کرده تا بتوانیم آنها را از بیرون مشاهده کرده و تصمیمات بهتری را در مورد آنها اخذ کنیم.

مزایای استفاده از مشاوره آنلاین رایگان

با توجه به مشغله هایی که در زمینه های مختلف، برای ما ایجاد شده، شاید پیدا کردن ساعتی که بتوان از آن برای مراجعه به مشاور استفاده کنیم کار دشواری باشد. از طرف دیگر انسان به شکلی نیمه آگاه و عامدانه به دنبال بهانه ای است که مشکلات خود را فرافکنی کرده و با استفاده از مشغله هایی که دارد، به عنوان بهانه این نیاز به مشاوره خود را نادیده بگیرد. مشاوره آنلاین رایگان گزینه بسیار مناسبی است که با استفاده از آن میتوانید اولا، با مسائل و موضوعات پیشامد شده بهتر آشنا شوید و ثانیا میزان کارایی آن را در جهت حل مشکلات خود بسنجید. خوشبختانه با توسعه شبکه های اجتماعی در فضای مجازی بکارگیری این طرح محدود به مکان خاصی نبوده و همه هموطنان میتوانند از خدمات مشاوره آنلاین رایگان استفاده کنند.

در طی انجام این مشاوره آنلاین، مراجعه کننده ضمن آشنایی بهتر با موضوعات پیش آمده، از جنبه ها و زوایایی دیگر، به پردازش یک مسئله می پردازد. همانطور که بیان شد، برخی از مسائل هستند که افراد از بیان آنها به صورت حضوری شرم یا ترس دارند، این موارد را می توان در قالب مشاوره آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری، با یک روانشناس حرفه ای مطرح کرده و نتیجه دریافتی را در تصمیمات خود لحاظ نماییم. چرا که حتی مشاوره آنلاین روانشناس خوب میتواند در زمینه های مختلف کارساز و موثر واقع شده و مسیر حرکت افراد را به سوی اهداف مختلف بسیار روشن و هموارتر کند.

مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان

همانطور که بیان شد، به منظور ارتقاء سطح سلامت روانی در کشور، مراکز متعددی به ارائه این خدمات به صورت رایگان می پردازند. خانم دکتر شقایق بازرگان، روانشناس، روانکاو و عضو سازمان نظام روانشناسی کشور، را میتوان به عنوان بهترین مشاور در اصفهان معرفی کرد. خدمات مشاوره ای ایشان، به صورت آنلاین و تلفنی نیز ارائه میشود. لازم به ذکر است استفاده از خدمات مشاوره ای غیر حضوری، کاملا رایگان می باشد.

برقراری ارتباط با مشاوران امین، به صورت غیرحضوری میتواند به رفع بسیاری از مشکلات، کمک بکند. ضمن اینکه امکان حل مسئله مورد نظر به طور کلی و رفع موضوع نیز هست. مشاوره آنلاین به جهت محدودیت های ارتباطی به صورت سوال و جواب نوشتاری انجام می شود. مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان به منظور دریافت راهنمایی در رابطه با مسائل گوناگون و تشخیص های کلی، گزینه بسیار مناسبی می باشد. شما میتوانید سوالات مورد نظر خود را مطرح نموده، تا در اسرع وقت به آن پاسخ داده شود.
مشاوره رایگان اصفهان | دکتر شقایق بازرگان
سوالات متداول

به طور کلی، در تمامی مشاوره ها می توان از این روش استفاده کرد، اما به جهت محدودیت در میزان ارتباط بین مشاوره دهنده و مراجع، این سوالات کلی بهترین گزینه برای پرسش هستند.

خیر. خدمات مشاوره ای آنلاین ارائه شده توسط دکتر بازرگان، کاملا رایگان می باشد.